Netradičný vianočný darček (a niečo k nemu na stiahnutie)

,

Napadlo mi to len tak zrazu. Totiž, dumala som nad darčekom pre jednu mne milú osobu. A sama sebe som dala podmienku, že to musí byť niečo výnimočné. Aj som nakoniec vydumala.

Darček, ktorý sa nedá zabaliť. Nieže by bol taký veľký, to nie, len sa nedá vidieť, ani chytiť. Nemám teraz na mysli kadejaké tie  zážitkové darčeky ako sú škola šmyku pre chlapov, kurz kváskovania pre ženy, či let balónom pre oboch. Mám na mysli darčeky, ktoré môžte darovať len vy a nedajú sa kúpiť v žiadnom obchode.

Skúsili ste niekedy darovať seba a svoj čas alebo svoje talenty?

Čo tak darovať 2 hodiny babysittingu vašej unavenej kamarátke, alebo pozvánku na rande pre vášho večne ubehaného manžela. Alebo možno viete piecť a u vašej sestry sa chystá veľká oslava, tak môžte skvelo využiť svoj talent a poslúžiť jej. Viete hrať na nejaký hudobný nástroj a vaša mamka vás tak rada počúva? Nacvičte si s deťmi jej obľúbené skladby a pripravte jej koncert. My sme raz takéto prekvapko spravili nášmu ockovi a s tamburínkou a trianglom sa zapojili aj drobci. Možností je viac než dosť, stačí len popremýšľať.

Ja mam veľmi rada tento typ darčekov. Nezahltia doma priestor, nelapajú prach, nemusia sa vymieňať v obchode lebo vám nesadla veľkosť či sa vám nepáči farba. Navyše zbližujú ľudí a čo je na nich najlepšie, nič nestoja a predsa sú drahé. V dnešnej dobe, keď už ani nie je problém zohnať čokoľvek, po čom srdce piští a keď už ľudia majú snáď všetko po čom túžia, môže byť práve čas a vaša blízkosť niečo, čomu sa potešia.

Tak ak sa práve rozhodujete, že niečo podobné darujete, ostáva už len posledná vec. Zabaliť to a dať pod stromček. Ja som si práve na takýto typ darčekov vyrobila jednoduchú darčekovú poukážku a rada sa s ňou podelím. Môžte si ju stiahnuť tu:

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Stačí ju už len vytlačiť, vypísať,  vložiť do obálky a darček je na svete. Jednoduché, že? Krásne a požehnané sviatky, priatelia naši.

vianočný darček

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.