Prečítané leto 2017

Čože sa to varí, pečie u nás? No predstavte si, stali sme sa takou malou súčasťou prázdninovej akcie s názvom Prečítané leto. Určite už viete čo to je, ale ak sa náhodou nájde niekto, kto netuší o čom píšem, tu hľa je krásny nový web Prečítaného leta.

prečítané leto

Minulý rok sme sa s babami tak potichučky zapájali. Čítali sme, veď my čítame veľa, zdieľali občas naše zážitky, či tvorivé chvíľky. Aj vďaka Prečítanému letu, sme sa nenudili a mali sme vždy v zálohe nejakú zábavnosť. No a tento rok sme už zapojené, nieže potichučky, ale riadne nahlas. A veru sa riadne tešíme.

Na našom blogu budeme aj my, podobne ako kopa iných blogerov, pridávať pravidelné týždňové reporty. A nebude to len o knihách a čítaní. Bude sa aj variť, piecť, rátať, vyrábať, experimentovať, ale hlavne tešiť sa, jašiť sa a bláznieť. Veď o tom hlavne prázdniny sú.  No poviem vám, vyzerá to na parádnu akcošku.

Ja s mojimi babami sa s vami budeme deliť o jednoduché experimenty, či pokusy, ktoré budú súvisieť s témou daného týždňa. Už teraz tuho premýšľam čo ponúkneme. Jaj, bude to zábava, nechajte sa prekvapiť. Témy ako aj tipy na knihy nájdete tu. Samozrejme, že sú to všetko odporúčané veci, v tomto má každý úplnú slobodu, čo bude čítať a čo robiť.

Tak sa k nám teda pridajte. Či už v FB skupine Prečítané leto, alebo sa preklikajte cez partnerské blogy a vyberte si čo vás najviac baví, čo najviac poteší vaše deťuchy.  Vezmite ich a choďte do knižnice, ak vreckové dovolí občas aj do kníhkupectva. Berte deky a piknikové košíky a čítajte pod košatým stromom. Dajte nohy do lavóra a študujte obrázkové knihy s najmenšími. Alebo sa skryte pred najväčším slnkom v dome na strome a ponorte sa s deťmi do sveta fantázie. Užívajte leto, ale nenechajte detské hlavičky vypnúť úplne. Prečítané leto začína už 3.7.

Čítaniu zdar!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.