Ach, tá naša slovenčina!
Prečo nám nestačí jedno i?
Ja sa to nikdy nenaučím...

Poznám to, tiež som to niekedy riešila a viem vám s tým pomôcť.

Učivo o tvrdých a mäkkých spoluhláskach je prvou väčšou gramatickou výzvou, ktorej čelia naše deti už v 2. ročníku na ZŠ.

A že vedia potrápiť, o tom ani netreba hovoriť. Navyše, sa toto učivo často obmedzuje len na memorovanie a dopĺňanie i-y do slov, čo môže byť pekná nuda.

Samozrejme, že je nutné, aby deti slovenský pravopis ovládali, ale dá sa to naučiť aj inak, ako len nudnými doplňovačkami?

y nie je náš nepriateľ

V e-booku “Y nie je náš nepriateľ” vám ukážem, že je to možné. 

Rada sa s vami podelím o moje nápady a hry, ktoré som počas rokov svojej praxe zozbierala, a ktoré sú overené tými najpovolanejšími, deťmi. 

Už nemusíte hľadať všetko pracne sami na rôznych internetových stránkach, alebo sa obmedzovať len na učebnice a pracovné zošity. 

V tomto e-booku je všetko pekne pokope.

Čo teda v e-booku nájdete?

Pre koho je e-book určený?

Cena e-booku je 8 eur

Okrem hracích plánov, ktoré vám po vytlačení ostanú navždy a môžete ich kedykoľvek opakovane použiť, v e-booku dostávate aj množstvo cenných rád a tipov, ako učiť tak, aby vnútorná motivácia detí nevyhasla a aby sa učili tak, ako je to pre nich najprirodzenejšie, hrou.

Naviac vám k e-booku pridám aj bonus

Súbor pracovných listov vo formáte PDF, na hravé precvičenie učiva. Pozor! Nie sú to len doplňovačky.

A čo o e-booku hovoria iní?

Jednoduché, efektné aktivity doplnené ilustračnými fotkami, jednoducho škola hrou. Tak by som popísala tento e-book. Určite ho odporúčam všetkým, ktorí učia v skole, a ktorí chcú priniesť viac zábavy a hry medzi svojich zverencov. A ako rodič doma vzdelávaných deti ho odporúčam i všetkým mamám a otcom, ktorí si vybrali cestu vzdelávania formou homeschoolingu, nakoľko obsahuje užitočné aktivity a hry, vďaka ktorým sa dieťa učí a hra zároveň.
Janka Paráková
mama domoškolákov
Chcem poďakovať za skvelú pomôcku do triedy. Som učiteľka 1.stupňa a v tomto roku učím druhákov. Učivo o tvrdých a mäkkých spoluhláskach tvorí základ učiva druhého ročníka a tak e-book naplno využívame. Deti pri hrách ani nevedia, že sa učia a ja ako učiteľ oceňujem nie len nápady, ale aj prílohy ktoré mi uľahčili prípravu. Ďakujem.
Mgr.Mária Fabíková
učiteľka 1.stupňa ZŠ
Na tento e-book som sa, ako učiteľka slovenského jazyka, veľmi tešila. Keďže poznám Katkin štýl výučby a jej tvorivé myslenie, čakala som stránky nabité výbornými a motivujúcimi nápadmi, ako priblížiť, inak nudné a často aj náročné učivo slovenského jazyka deťom. E-book, samozrejme, nesklamal. Sama som sa, ako učiteľka i mama, inšpirovala skvelými nápadmi. Veľmi oceňujem zaradenie pohybového prvku a využitie zmyslov pri jednotlivých jazykových hrách. Deti totiž bývajú usedené, nevedia sa sústrediť a práve možnosť pohybu, hry a tvorenia pri výučbe je neoceniteľná, pretože deti sa tak učia nenútene a veci sa im fixujú prirodzene a rýchlejšie. Každý rodič aj učiteľ určite ocení aj to, že Katka v e-booku ponúka nielen nápady na hravé učenie, ale aj predpripravený materiál, ktorý stačí vytlačiť, čím nám šetrí drahocenný čas. Tento e-book preto odporúčam každému, kto sa chce učiť s deťmi hravo, zábavne, tvorivo a pritom efektívne.
Mgr. Valika Jadroňová
učiteľka slovenského jazyka

Ste pripravení užiť si slovenskú gramatiku?

E-book Y nie je náš nepriateľ vám s tým pomôže

y nie je náš nepriateľ
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest